مهم ترین قابلیت ها و امکانات آیفون آیفون تصویری چیست؟

مهم ترین قابلیت ها و امکانات آیفون آیفون تصویری چیست؟

آیفون تصویری را می توان امروزه تحت عنوان یک وسیله امنیتی و پرکاربرد نام برد که مورد استفاده کاربران زیادی قرار گرفته و توجه افراد بسیاری را به خود جلب نموده است.

همانطور که متوجه شدید، آیفون های تصویری را می توان به عنوان یک سیستم ارتباطی و حتی حفاظتی نام گذاری کرد که می تواند علاوه بر در اختیار قرار دادن صوت، تصویر آن ها را نیز برای شما نمایش دهد.

به گونه ای کارایی این وسیله محافظتی افزایش یافته است که حتی گاهی مشاهده می شود که وظایف یک نگهبان را برای خریداران آن ها بر عهده دارد.

در حال حاضر نمی توان، آیفون تصویری را تنها به عنوان یک باز کننده درب نام برد بلکه با استفاده از آن می توان به راحتی نیازهای یک مجتمع و یا افرادی که از آن استفاده ای دارند را برطرف نمود.

با وجود پیشرفتی که در تکنولوژی شاهد هستیم نیز افراد بسیاری نیز تمایل دارند تا بتوانند با صرف هزینه ای بالاتر، امنیت را در محل زندگی خود به وجود آورند.

آیفون های تصویری امروزی نیز علاوه بر ایجاد امنیت در زندگی افراد، تاثیر بسیار خوب و بالایی در زندگی افراد به همراه دارد.

هر آیفون تصویری از امکانات متفاوتی برخوردار می باشد که همین موضوع موجب می گردد تا هریک به تنهایی فروش متفاوتی داشته باشند.

از مهم ترین امکانات آیفون تصویری می توان در ادامه مقاله توضیحاتی دارد تا شما بتوانید راحت تر در مورد خرید یک نوع از آن، تصمیماتی بگیرید.

 

امکانات آیفون تصویری چیست؟

همانطوری که متوجه شدید، آیفون های تصویری قابلیت های زیادی دارا می باشند و با توجه به این امکانات و قابلیت ها است که افراد می توانند نسبت به خرید یک نوع، اقدامی نموده و خرید خود را ثبت نمایند.

از مهم ترین قابلیت های آیفون تصویری، می توان موارد ذیل را نام برد:

  1. سایز مانیتور
  2. دارا بودن حافظه داخلی
  3. اینترکام یا قابلیت ارتباط داخلی در آیفون
  4. قابلیت دایورت زنگ آیفون به گوشی یا تلفن ثابت
  5. قابلیت باز و بسته نمودن درب پارکینگ
  6. دارا بودن امکانی همچون وایرلس
  7. آیفون تصویری به صورت هندزفری
  8. پنل آیفون تصویری کدینگ

 

تمامی موارد فوق را می توان از مهم ترین امکانات و قابلیت هایی محسوب نماییم که در آیفون های پیشرفته قرار داده شده است و شما نیز می توانید آیفون مورد نظر خود را با توجه به امکاناتی که برای آن ها در نظر دارید، خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برخی از آیفون های تولید داخل نیز این امکانات را به خوبی ساپورت می کنند و می توانند از آن ها نیز استفاده نمایید.

 

مهم ترین ویژگی های آیفون تصویری چیست؟

دارا بودن قابلیت های مهمی که در آیفون تصویری نام بردیم، از اهمیت بالایی برخوردار هستند و تمامی آن ها نیز در اثر پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش نیاز مردم به امکانات بیشتر روی داده است.

سایز مانیتور بسته به نظر شخصی هر فردی تعیین می شود و این امکان وجود دارد تا فرد، سایز مانیتور مورد نظر خود را تعیین نماید و مسلما هرچقدر که سایز صفحه نمایش بزرگتر باشد، از قیمت بالاتری برخوردار است.

هم اکنون نیز بیشتر آیفون ها از قابلیت صفحه نمایش لمسی برخوردارند که شیک و مدرن هستند و طرفداران بی شماری هم دارا می باشند.

از دیگر قابلیت ها و امکانات آیفون تصویری می توان به دارا بودن حافظه داخلی اشاره نمود که وظیفه ذخیره تصاویر را بر عهده دارد و در زمان نبود شما، می تواند اعلام کند که چه افرادی به منزل شما مراجعه داشته اند.

اینترکام را نیز می توان از مهم ترین قابلیت هایی محسوب نماییم که به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و در ادارات و ساختمان هایی که جمعیت زیادی دارند، به راحتی می توان از آیفونی با این قابلیت استفاده کرد تا ارتباط میان واحدها راحت تر برقرار شود.

برخی از مدل های آیفون تصویری هستند که می توان با فشردن دکمه ای در آن ها، درب پارکینگ را باز و بسته نمود و دیگر به ریموت نیازی نیست.

آیفون تصویری وایرلس دار نیز از آن دسته ایفون هایی می باشد که نیازی به مکان مشخص جهت قرارگیری ندارد و شما این امکان را دارید تا از آن در هر جای منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از آن نیز، پاسخگویی راحت تر می باشد.

آیفون تصویری هندزفری نیز از آن دسته آیفون هایی می باشد که دیگر نیازی نیست تا فرد، یک گوشی در دست داشته باشد و تماس صوتی در آن ها تنها از طریق میکروفون و بلندگو تعبیه می شود.

پنل کدینگ نیز مزایای بسیاری برای استفاده کنندگان از آن دارد و می توان با اختصاص دادن یک کد به هر واحد، از آن جهت باز کردن درب و یا اختصاص دادن کارت و جاسوییچی به هر واحد اقدام نمود و حتی می توان اثر انگشتی برای هر فرد ساکن در آن ساختمان تعبیه کرد.

استفاده از پنل های کدینگ نیز بسیار به صرفه تر و حتی زیباتر و شیک و در عین حال مدرن تر از مدل های نامبرینگ می باشد و به کلی، باز کردن درب را از هر نظری به صرفه تر کرده است.

از پنل کدینگ معمولا در ساختمان های با واحدهای بیشتر استفاده می شود و به جای شماره زنگ نیز، عددهایی بر روی آن قرار گرفته است و با گرفتن شماره واحد مورد نظر می توان با واحد مورد نظر ارتباط برقرار نمود.

همانطوری که از اطلاعات بیان شده، متوجه شدید، آیفون های تصویری نیز قابلیت های متنوعی دارند و شما این امکان را دارید تا با توجه به شرایط و همچنین نوع بودجه ای که در اختیار دارید، یک نوع از آن ها را انتخاب نمایید و در جهت خرید و درخواست نصب آن در ساختمان مورد نظر خویش، اقداماتی داشته باشید.

خرید آیفون تصویری نیز می تواند به صورت آنلاین و تنها از طریق ورود به سایت همین مجموعه انجام شود و می توانید قبل از ثبت سفارش خود، نسبت به دریافت لیست قیمت آیفون تصویری به همراه ویژگی ها و قابلیت هایی که دارند، از اطلاعات کارشناسان فروش مجموعه ما استفاده نمایید و بهترین خرید را با این اوصاف برای خود رقم زده و بتوانید رضایت بالایی را از خرید خود در این زمینه داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید